על הסטודיו

מיקומך באתר: ראשי » על הסטודיו

 
בית הספר למחול של סטודיו סיגל מלווה את תלמידיו מגיל הגן ועד גיל התבגרות,תוך שימת דגש על חינוך לאהבת המחול ומקצועיות.במסגרת תוכנית הלימודים רוכשים התלמידים את יסודות הבלט הקלאסי,המודרני הג'אז וההיפ הופ.

הסטודיו מורכב משלושה מסלולים עיקריים:

1.מסלול של חטיבה צעירה הכולל בתוכו את גיל הרך עד כיתות ב'
 
גיל רך :
זוהי תוכנית ייחודית לגיל הרך תוך שימוש במוסיקה תחושת הקצב,שימוש באביזרים,היכרות עם המרחב האישי והמרחב הכללי,שיעור שבועיי אחד.
 
כיתות א-ב:
תוכנית לימודית המשלבת את יסודות התנועה והתנסות ראשונית עם הבלט הקלאסי והג'אז.תוך שימת דגש על הרגלי עבודה,יציבה נכונה וקאורדינציה.במסלול זה ירקדו הרקדנים פעמיים בשבוע.

מסלול של חטיבה ילדים,כיתות ג-ו :
במסלול זה ישנה תוכנית המשלבת את יסודות המחול הקלאסי והמודרני,ג'אז והיפ הופ. מסלול זה הוא מסלול הכנה למסלול למסלול להקות.מסלול זה מתחלק למסלול המקצועי של מחול קלאסי ומודרני,ובו הרקדנים ירקדו שני שיעורי קלאסי ושיעור מודרני.


2.מסלול היפ הופ וג'אז שבו הרקדנים יכולים לרקוד 2-3 שיעורים שבועיים:
 
ניתן לשלב בין שני הסגנונות המחול תוך שמירה על מסגרת של הסגנונות.

 
3.מסלול להקות - כיתות ז-י"ב (מחולק לפי גילאים ורמות הרקדנים):
 
רקדני המסלול המקצועי רוקדים ברמה גבוהה אשר מתאימה את עצמה למגמות מחול בארץ.הרקדנים יוצאים במשך השנה לסדנאות מחול עם רקדנים מהארץ ומחו"ל,אילו מפגשיים חוותיים ומרגשים כל פעם מחדש.
 
 
מסלול זה מחולק לשני מסלולים:
 
מסלול קלאסי ומודרני - שבו רקדנים מתבקשים לרקוד שני שעורי קלאסי,סדנאת פויינט,ושיעור מודרני.
 
מסלול היפ הופ וג'אז- זהו מסלול המכין את הרקדנים לתחרויות היפהופ לאומית ובינלאומית .הרקדנים רוקדים שלוש פעמים בשבוע תוך שימת דגש רב על טכניקת ההיפ הופ והג'אז.

בחופשות מתקיימת קייטנת מחול המאפשרת לרקדנים לרכוש תכני העשרה במחול, ומאפשרת  לכל משתתף להתנסות במגוון סגנונות ריקוד ומקצועות הבמה. בסטודיו ניתן לפגוש את מיטב מורי המחול .אשר הנם מהמובילים בתחומם בארץ  ובעלי ניסיון רב שנים.המרכז למחול לוקח באופן קבוע חלק בכנסי מחול ובתחרויות שונות ברחבי הארץ.